Wypożyczalnia aparatów fotograficznych

Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Panda Rent Warszawa to miejsce, w którym wynajmiesz i wypożyczysz
profesjonalne aparaty fotograficzne i inny sprzęt foto. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu!

Aparaty

Skład zestawu: Lumix GH5 Body, mocowanie MFT (Micro 4/3), 2x karta SD 64 GB + czytnik, 5x bateria + ładowarka, torba, metabones Speedbooster Ultra MFT -> Canon EF

Panasonic Lumix GH5

Cena: 250 zł / dzień

Skład zestawu: Canon 6D Mk II Body, 4x Bateria + ładowarka, Karty pamięci SD 32 GB x2 + czytnik, Pasek, Torba

Canon 6D Mark II

Cena: 150 zł / dzień

Skład zestawu: Sony A7S3 Body, 5x Bateria, 2x karta pamięci CFexpress 160 gb  + czytnik, ładowarka, torba, klatka.

Sony A7S3

Cena: 250 zł / dzień

Skład zestawu: Sony A6300 Body, 6x Bateria, karty pamięci SD 64GB x2 + czytnik, ładowarka x2, adapter Commlite Sony E-mount -> Canon EF, torba

Sony A6300

Cena: 150 zł / dzień

Wypożyczalnia aparatów fotograficznych

Panda Rent, wypożyczalnia aparatów fotograficznych w Warszawie to miejsce, z którego skorzystać może każdy z Was. Naszą ofertę przygotowaliśmy po to, by zaspokoić Waszą potrzebę w zakresie tworzenia wysokiej jakości zdjęć. Profesjonalny sprzęt fotograficzny, który oferuje wypożyczalnia aparatów Panda Rent gwarantuje satysfakcję i uwiecznienie na obrazie wyjątkowych chwil z Waszego życia. Obecnie nie musisz wydawać znacznych kwot na zakup nowoczesnych aparatów fotograficznych, wystarczy skorzystać z oferty, którą przygotowała nasza wypożyczalnia sprzętu fotograficznego.

Gwarancja profesjonalizmu i najlepszego sprzętu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne w robieniu dobrych zdjęć są niuanse. Dlatego specjalnie dla Was nasza wypożyczalnia foto posiada starannie dobrany i sprawdzony przez profesjonalistów sprzęt, który sprawdzi się nawet w wymagających warunkach. Specjaliści od sprzętu foto na pewno zwrócą uwagę na nasze aparaty od renomowanych producentów takich jak Panasonic, Canon oraz Sony. Dodatkowo sprzęt możecie rozbudować o dedykowane obiektywy o różnych parametrach, co przypadnie do gustu najbardziej wymagających fotografów, zarówno tych profesjonalnych oraz amatorskich. Jeżeli interesuje Was nasza wypożyczalnia sprzętu fotograficznego, Warszawa jest miejscem gdzie nas znajdziecie.

Wybór prawdziwych profesjonalistów

Wypożyczalnia aparatów cyfrowych Warszawa – Panda Rent, to miejsce dla prawdziwych profesjonalistów. Najwyższej jakości sprzęt w połączeniu z jego osiągami sprawia, że z naszej oferty chętnie korzystają również zawodowi fotografowie. Sprzęt z naszego katalogu może być wykorzystywany jako główne narzędzie pracy lub opcja awaryjna, a w każdych z tych warunków znakomicie spełni swoje zadanie. Jeżeli interesuje Was wynajem aparatów, Warszawa to miejsce, gdzie nas znajdziecie. To rozsądny wybór, który ma również swoje uzasadnienie ekonomiczne. Doraźne wypożyczanie sprzętu w razie potrzeb, ogranicza Wasze koszty w zakresie zakupu nowego sprzętu i jego pielęgnacji. To oszczędność czasu i pieniędzy, na którą postawili prawdziwi zawodowcy.

Idealny wybór na domowe przyjęcia

W życiu naszym i naszych bliskich często dochodzi do sytuacji, które chcemy uwiecznić na zdjęciach. Ich najwyższą jakość gwarantuje tylko korzystanie z profesjonalnego sprzętu, którego możemy nie mieć w naszym domu. Wówczas idealnym miejscem będzie dla Was wypożyczalnia sprzętu foto Warszawa, gdzie możecie postawić na wynajem aparatów idealnie dopasowanych do Waszych potrzeb. Dzięki nim każda z chwil zostanie z Wami na dłużej, a wysokiej jakości zdjęcia to wspaniałe pamiątki na lata, zarówno w wersji cyfrowej oraz drukowanej. Warto sprawdzić co przygotowała dla Was wypożyczalnia foto. Warszawa to miejsce, w którym siedzibę ma Panda Rent.

Wynajem aparatów fotograficznych – gwarancja najlepszej obsługi

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór sprzętu w zakładce, który gwarantuje wypożyczalnia sprzętu foto. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dopasowanie aparatu do Waszych potrzeb wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. W związku z tym na każdym kroku chcemy być dla Was partnerami w wyborze profesjonalnego sprzętu fotograficznego zarówno dla zawodowców oraz amatorów. Dzięki specjalistom Panda Rent wynajem aparatów fotograficznych będzie jeszcze prostszy, a wybrany sprzęt w stu procentach spełni Wasze potrzeby i wymagania.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem maila order@panda-rent.pl. W wiadomości należy wskazać sprzęt oraz termin jakim jesteś zainteresowany/a. W odpowiedzi otrzymasz wycenę oraz potwierdzenie dostępności zestawu.

Czy podczas wynajmu konieczne jest wpłacenie kaucji?

W odpowiedzi na rezerwację prosimy o kilka szczegółów, które pomogą nam zidentyfikować klienta. Jeżeli klient przechodzi przez proces weryfikacji pomyślnie - nie pobieramy żadnej kaucji.

Czy dowozicie sprzęt?

Usługa dowiezienia sprzętu na plan zdjęciowy jest dodatkowo płatna, wyceniamy ją zależnie od projektu.

Skąd mogę odebrać sprzęt?

Wydania oraz odbiory odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Dominikańska 42 w Warszawie.

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT?

Oczywiście, zgodnie z informacją na stronie podane kwoty za dzień wynajmu są cenami netto, jesteśmy płatnikami VAT. Więc do każdego wynajmu klient może otrzymać fakturę VAT wysyłaną pod wskazany adres mailowy.

Czy posiadacie system szkieł Nikona?

Niestety, ze względu na zbyt małe zainteresowanie, byliśmy zmuszeni pozbyć się z oferty Nikonowskich szkieł.