Wypożyczalnia dronów – Warszawa

Wynajem dronów Panda Rent Warszawa to miejsce, w którym wynajmiesz i wypożyczysz
profesjonalnego drona. Zapraszamy!

Drony

Skład zestawu: Dron DJI Inspire 2, kamera DJI X5s, 2x kontroler, tablet (iPad), karta pamięci, walizka, obiektyw DJI 15 mm (45 mm + 50 PLN), filtry ND, 6 baterii z ładowarką.

Dron DJI Inspire 2 X5S

Cena: 600 zł / dzień

Wypożyczalnia dronów

Wypożyczalnia dronów Panda Rent w Warszawie to miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę profesjonalnych dronów, które pomogą Wam w realizacji zadań z zakresu filmowania oraz robienia zdjęć. Nasze propozycje to przede wszystkim nowoczesny i bardzo wydajny w codziennej pracy zdjęć, który gwarantuje wysoką jakość stworzonych materiałów. Dzięki naszej ofercie możesz wynająć interesujące Cię urządzenie na dowolny czas, a my zadbamy o to, aby sprzęt spełnił Twoje oczekiwania techniczne oraz bez być bez trudu sobie z nim poradził.

Profesjonalizm i doświadczenie

Na co dzień jako firma specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu w zakresie obsługi filmowej, czy też robienia zdjęć. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę dronów, które możecie wynająć na plany zdjęciowe lub też na specjalne, domowe okazje. Wynajem dronów w naszym sklepie to przede wszystkim gwarancja profesjonalnego podejścia oraz nowoczesnego sprzętu, który zanim trafi w Wasze ręce, starannie testowany jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dużym zainteresowaniem cieszy się model Dron DJI Inspire 2 X56, które ma bardzo dobre parametry techniczne i jest intuicyjny w obsłudze.

Sprzęt dla prawdziwych zawodowców

Nasze drony to sprzęt dla prawdziwych zawodowców. Doskonale sprawdzają się w trakcie dni zdjęciowych do filmów lub seriali, a także w tworzeniu zdjęć z perspektywy. To sprzęt, który możecie wynająć i dzięki temu zwiększyć swój potencjał w zakresie tworzenia unikalnych i niezapomnianych ujęć, które zostaną z Wami na lata i porwą klientów oraz widzów. Wypożyczalnia dronów Warszawa Panda Rent powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów, którzy na co dzień zawodowo zajmują się tworzeniem obrazów i ich dystrybucją. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy najwyższej jakości sprzęt oraz zadbaliśmy o jego niezawodność.

Oferta również dla amatorów

Oczywiście nasza oferta dedykowana jest nie tylko profesjonalistom, ale również osobom, które na co dzień nie zajmują się fotografowaniem oraz nagrywaniem. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne drony, które bez problemu mogą być obsługiwane przez osoby z mniejszym doświadczeniem. Dzięki naszemu wsparciu wybierzemy dla Was sprzęt spełniający Wasze oczekiwania i pozwalający, w wyjątkowy sposób, uwiecznić wyjątkowe chwile z Waszego życia. Taki dron sprawdzi się nie tylko podczas rodzinnych świąt, czy też jubileuszów, ale także podczas rodzinnych wypraw w świat natury. Najwyższa jakość nagrywania i zdjęć robionych przez nasze drony sprawia, że w ten sposób zyskacie unikatowe pamiątki na lata, do których będziecie mogli wracać w wersji elektronicznej lub drukowanej.

Pomoc i profesjonalna obsługa

Od początku naszego istnienia naszą misją jest dostarczenie na rynek starannie wyselekcjonowanego i profesjonalnego sprzętu do tworzenia filmów i zdjęć. W efekcie tego oferujemy Wam wynajem dronów. Warszawa to miejsce, gdzie mieści się nasze biuro. Nasi specjaliści zadbają o to, by pomóc Wam na każdym etapie wyboru i analizy, a także dobrać dla Was sprzęt odpowiedni do Waszego doświadczenia i realnych potrzeb. Lata praktyki i wiedza merytoryczna, którą posiadamy, pomoże Wam dokonać właściwego wyboru i sprawi, że osiągniecie swoje cele biznesowe oraz prywatne. Nasza oferta skierowana jest zarówno do zawodowców oraz do amatorów.