Wypożyczalnia dronów – Warszawa

Wynajem dronów Panda Rent Warszawa to miejsce, w którym wynajmiesz i wypożyczysz
profesjonalnego drona. Zapraszamy!

Drony

Skład zestawu: Dron DJI Inspire 2, kamera DJI X5s, 2x kontroler, tablet (iPad), karta pamięci, walizka, obiektyw DJI 15 mm (45 mm + 50 PLN), filtry ND, 6 baterii z ładowarką.

Dron DJI Inspire 2 X5S

Cena: 600 zł / dzień

Wypożyczalnia dronów

Wypożyczalnia dronów Panda Rent w Warszawie to miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę profesjonalnych dronów, które pomogą Wam w realizacji zadań z zakresu filmowania oraz robienia zdjęć. Nasze propozycje to przede wszystkim nowoczesny i bardzo wydajny w codziennej pracy zdjęć, który gwarantuje wysoką jakość stworzonych materiałów. Dzięki naszej ofercie możesz wynająć interesujące Cię urządzenie na dowolny czas, a my zadbamy o to, aby sprzęt spełnił Twoje oczekiwania techniczne oraz bez być bez trudu sobie z nim poradził.

Profesjonalizm i doświadczenie

Na co dzień jako firma specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu w zakresie obsługi filmowej, czy też robienia zdjęć. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę dronów, które możecie wynająć na plany zdjęciowe lub też na specjalne, domowe okazje. Wynajem dronów w naszym sklepie to przede wszystkim gwarancja profesjonalnego podejścia oraz nowoczesnego sprzętu, który zanim trafi w Wasze ręce, starannie testowany jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dużym zainteresowaniem cieszy się model Dron DJI Inspire 2 X56, które ma bardzo dobre parametry techniczne i jest intuicyjny w obsłudze.

Sprzęt dla prawdziwych zawodowców

Nasze drony to sprzęt dla prawdziwych zawodowców. Doskonale sprawdzają się w trakcie dni zdjęciowych do filmów lub seriali, a także w tworzeniu zdjęć z perspektywy. To sprzęt, który możecie wynająć i dzięki temu zwiększyć swój potencjał w zakresie tworzenia unikalnych i niezapomnianych ujęć, które zostaną z Wami na lata i porwą klientów oraz widzów. Wypożyczalnia dronów Warszawa Panda Rent powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów, którzy na co dzień zawodowo zajmują się tworzeniem obrazów i ich dystrybucją. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy najwyższej jakości sprzęt oraz zadbaliśmy o jego niezawodność.

Oferta również dla amatorów

Oczywiście nasza oferta dedykowana jest nie tylko profesjonalistom, ale również osobom, które na co dzień nie zajmują się fotografowaniem oraz nagrywaniem. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne drony, które bez problemu mogą być obsługiwane przez osoby z mniejszym doświadczeniem. Dzięki naszemu wsparciu wybierzemy dla Was sprzęt spełniający Wasze oczekiwania i pozwalający, w wyjątkowy sposób, uwiecznić wyjątkowe chwile z Waszego życia. Taki dron sprawdzi się nie tylko podczas rodzinnych świąt, czy też jubileuszów, ale także podczas rodzinnych wypraw w świat natury. Najwyższa jakość nagrywania i zdjęć robionych przez nasze drony sprawia, że w ten sposób zyskacie unikatowe pamiątki na lata, do których będziecie mogli wracać w wersji elektronicznej lub drukowanej.

Pomoc i profesjonalna obsługa

Od początku naszego istnienia naszą misją jest dostarczenie na rynek starannie wyselekcjonowanego i profesjonalnego sprzętu do tworzenia filmów i zdjęć. W efekcie tego oferujemy Wam wynajem dronów. Warszawa to miejsce, gdzie mieści się nasze biuro. Nasi specjaliści zadbają o to, by pomóc Wam na każdym etapie wyboru i analizy, a także dobrać dla Was sprzęt odpowiedni do Waszego doświadczenia i realnych potrzeb. Lata praktyki i wiedza merytoryczna, którą posiadamy, pomoże Wam dokonać właściwego wyboru i sprawi, że osiągniecie swoje cele biznesowe oraz prywatne. Nasza oferta skierowana jest zarówno do zawodowców oraz do amatorów.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem maila order@panda-rent.pl. W wiadomości należy wskazać sprzęt oraz termin jakim jesteś zainteresowany/a. W odpowiedzi otrzymasz wycenę oraz potwierdzenie dostępności zestawu.

Czy podczas wynajmu konieczne jest wpłacenie kaucji?

W odpowiedzi na rezerwację prosimy o kilka szczegółów, które pomogą nam zidentyfikować klienta. Jeżeli klient przechodzi przez proces weryfikacji pomyślnie - nie pobieramy żadnej kaucji.

Czy dowozicie sprzęt?

Usługa dowiezienia sprzętu na plan zdjęciowy jest dodatkowo płatna, wyceniamy ją zależnie od projektu.

Skąd mogę odebrać sprzęt?

Wydania oraz odbiory odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Dominikańska 42 w Warszawie.

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT?

Oczywiście, zgodnie z informacją na stronie podane kwoty za dzień wynajmu są cenami netto, jesteśmy płatnikami VAT. Więc do każdego wynajmu klient może otrzymać fakturę VAT wysyłaną pod wskazany adres mailowy.

Czy posiadacie system szkieł Nikona?

Niestety, ze względu na zbyt małe zainteresowanie, byliśmy zmuszeni pozbyć się z oferty Nikonowskich szkieł.