Wypożyczalnia kamer GoPro

Wypożyczalnia kamer sportowych GoPro w Warszawie to miejsce, w którym wynajmiesz i wypożyczysz
profesjonalny sprzęt dla wyczynowców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu!

Kamery sportowe GoPro

Skład zestawu: kamera, karta pamięci, 4x bateria z ładowarką.

GoPro 7 Black

Cena: 100 zł / dzień

Wypożyczalnia kamer GoPro

Nasza wypożyczalnia kamer GoPro oferuje Wam najwyższej jakości sprzęt do nagrywania, który sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach. Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego przygotowaliśmy kamery o wysokich parametrach roboczych, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do zawodowców, którzy uwielbiają adrenalinę i chcieliby uwiecznić ją na filmach w wysokiej rozdzielczości oraz do amatorów, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w nagrywaniu kamerami sportowymi.

Wysokie parametry i najwyższa jakość sprzętu

Jakość nagrywanego obrazu ma ogromne znaczenie nie tylko dla komfortu naszej pracy, ale również dla odbiorców naszych treści. Wypożyczalnia kamer sportowych Panda Rent starannie przygotowała dla Was ofertę sprzętu, który dostosowany jest do pracy w wymagających warunkach. Dzięki temu sprzętowi będziecie w stanie uwiecznić nawet najbardziej dynamiczne momenty i dojrzeć ich szczegóły w trakcie odtwarzania materiału. Jest to możliwe, dzięki wyborowi kamer sportowych, które nagrywają w wysokiej rozdzielczości oraz w prędkości powyżej 60 klatek na sekundę. Każdy sprzęt jest starannie testowany przez profesjonalistów, zanim trafi w Wasze ręce.

Idealny wybór każdego profesjonalisty

Kamery sportowe, w tym kamery GoPro to sprzęt, który powstał w  odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Przede wszystkim gwarantują one stabilizację obrazu nawet w wysokim ruchu, co jest jednym z największych atutów nowoczesnych kamer GoPro. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to dla zawodowców, dlatego oferujemy Wam wynajem kamer GoPro. Warszawa to miejsce, gdzie znajdziecie wypożyczalnie Panda Rent i z pomocą naszych specjalistów dobierzecie sprzęt, który idealnie spełni Wasze oczekiwania i zagwarantuje realizację Waszych celów.

Postaw na wynajem sprzętu

Jeżeli interesuje Was wysokiej klasy kamera sportowa GoPro to masz dwie opcje. Z jednej strony możesz postawić na zakup sprzętu oraz obowiązek stałej jego pielęgnacji, co może generować duże koszty stałe oraz zaangażowanie czasowe. Alternatywą jest wypożyczalnia kamer GoPro, którą założyliśmy z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość, komfort użytkowania sprzętu oraz oszczędności. Wynajem kamery GoPro naprawdę się opłaca, ponieważ to Wy decydujecie kiedy ich potrzebuję i następnie korzystacie z nich w cyklach krótkoterminowych.  W naszej ofercie znajdziecie tylko najwyższej jakości sprzęt, dzięki czemu nie musicie się martwić o parametry i osiągi kamer. To oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.

Dbamy o zadowolenie każdego klienta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów oraz do amatorów nagrywania. W związku z tym każdy poczuje się u nas jak w domu, a troska o zadowolenie klientów to misja naszej firmy. Dostarczamy Wam najwyższej jakości kamery sportowe, które starannie testujemy, a następnie dobieramy do Waszych potrzeb. To gwarancja tego, że nasze rozwiązania spełnią pokładane w nich nadzieje oraz zaspokoją Wasze oczekiwania. Dzięki wypożyczalni kamer sportowych Panda Rent, wszystko staje się łatwiejsze. Na każdym etapie współpracy możecie liczyć na nasze doświadczenie i wiedzę techniczną.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem maila order@panda-rent.pl. W wiadomości należy wskazać sprzęt oraz termin jakim jesteś zainteresowany/a. W odpowiedzi otrzymasz wycenę oraz potwierdzenie dostępności zestawu.

Czy podczas wynajmu konieczne jest wpłacenie kaucji?

W odpowiedzi na rezerwację prosimy o kilka szczegółów, które pomogą nam zidentyfikować klienta. Jeżeli klient przechodzi przez proces weryfikacji pomyślnie - nie pobieramy żadnej kaucji.

Czy dowozicie sprzęt?

Usługa dowiezienia sprzętu na plan zdjęciowy jest dodatkowo płatna, wyceniamy ją zależnie od projektu.

Skąd mogę odebrać sprzęt?

Wydania oraz odbiory odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Dominikańska 42 w Warszawie.

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT?

Oczywiście, zgodnie z informacją na stronie podane kwoty za dzień wynajmu są cenami netto, jesteśmy płatnikami VAT. Więc do każdego wynajmu klient może otrzymać fakturę VAT wysyłaną pod wskazany adres mailowy.

Czy posiadacie system szkieł Nikona?

Niestety, ze względu na zbyt małe zainteresowanie, byliśmy zmuszeni pozbyć się z oferty Nikonowskich szkieł.