Wypożyczalnia kamer – Warszawa

Wypożyczalnia kamer Panda Rent Warszawa to miejsce, w którym wynajmiesz i wypożyczysz
profesjonalne kamery filmowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu!

Kamery

Skład zestawu: Sony FX9 Body, Monitor LCD Sony, Baterie x2, Karty pamięci XQD 120 Gb + czytnik, Ładowarka, Zasilacz sieciowy, Adapter Metabones Sony E-mount -> Canon EF, Torba, moduł XDCA (+100 PLN)

Sony PXW-FX9

Cena: 500 zł / dzień

Skład zestawu: Ursa MiniPro 4,6K Body, Mocowanie EF lub PL, Shoulder Kit, Viewfinder, 2x karta CF 2.0 256 GB + czytnik, 2x bateria V-lock + ładowarka, Zasilacz sieciowy, Torba

Blackmagic Ursa Mini Pro 4,6k G2 EF/PL

Cena: 400 zł / dzień

Skład zestawu:Sony FX6 Body, Monitor LCD Sony, Baterie x2, Karty pamięci 2x XQD 120 Gb + czytnik, Ładowarka, Zasilacz sieciowy, Adapter Metabones Sony E-mount -> Canon EF, Torba

Sony PXW-FX6

Cena: 350 zł / dzień

Skład zestawu: Sony FS7 Body, Monitor LCD Sony, Baterie U90 x2, Karty pamięci XQD 64GB x2 + czytnik, Ładowarka, Zasilacz sieciowy, Adapter Commlite Sony E-mount -> Canon EF, Torba, Moduł XDCA-FS7 (+ 100 zł)

Sony PXW-FS7

Cena: 300 zł / dzień

Skład zestawu: Kamera, 2x CFast 2.0 256 gb lub 1x 1tb SSD, 2x Bateria, Ładowarka

Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K PRO

Cena: 300 zł / dzień

Skład zestawu: Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K Body – Mocowanie EF, Baterie x6, Karty pamięci CF 2x 256GB + czytnik, Ładowarka, Torba

Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K

Cena: 280 zł / dzień

Skład zestawu: Sony FX3, 2x karta pamięci z czytnikiem, 4x bateria z ładowarką.

Sony PXW-FX3

Cena: 300 zł / dzień

Skład zestawu: Sony FX30, 2x karta pamięci z czytnikiem, 4x bateria z ładowarką.

Sony PXW-FX30

Cena: 200 zł / dzień

Skład zestawu: kamera, karta pamięci, 4x bateria z ładowarką.

GoPro 7 Black

Cena: 100 zł / dzień

Skład zestawu: kamera, 2x obiektywy (360, ultra wide), karta pamięci, klatka, 2x bateria z ładowarką.

Insta360 One R

Cena: 100 zł / dzień

Wypożyczalnia kamer Warszawa

Każdy z Was może skorzystać z profesjonalnego sprzętu do nagrywania obrazu i nie musi się to wiązać z dużymi inwestycjami. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak drogie są specjalistyczne kamery filmowe, dlatego w tym miejscu przygotowaliśmy dla Was dedykowane propozycje wynajmu profesjonalnych kamer czy aparatów fotograficznych, które możecie wykorzystać zarówno w celach biznesowych oraz prywatnych. Nagrywanie reklamówki, uwiecznienie niezapomnianych urodzin dziecka, czy też przygotowanie studia nagrań – co łączy te zadania? Poznaj najwyższej jakości sprzęt, z którego możesz skorzystać w ramach oferty, którą przygotowała wypożyczalnia kamer Panda Rent z Warszawy.

Najwyższa jakość i profesjonalny sprzęt

W naszym rentalu kamer doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są detale w przypadku wyboru sprzętu do nagrywania, w tym kamer filmowych. Korzystając z wynajmu kamer, otrzymujesz tylko starannie sprawdzone i certyfikowane sprzęty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroki zakres oferty wynajmu sprzętu sprawia, że każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. W naszym katalogu możecie wybierać spośród takich producentów sprzętu jak Sony, BlackMagic Design, Insta360 czy GoPro.  Jeżeli interesuje Was profesjonalna wypożyczalnia kamer, Warszawa jest miejscem gdzie nas znajdziecie.

→ W naszej ofercie znajduje się również wypożyczalnia kamer Go Pro!

Kamery cyfrowe dla najbardziej wymagających

W naszej ofercie znajdziecie kamery cyfrowe dla najbardziej wymagających użytkowników. Bardzo dużą popularnością cieszy się wspomniany dron, dzięki któremu w trakcie nagrania jesteście w stanie złapać odpowiednią perspektywę. Sprzęt ten posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i swobodnie można prowadzić nagrania przy jego użyciu. Jest również bardzo intuicyjny w obsłudze, podobnie jak pozostałe kamery. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości możecie liczyć na naszą fachową pomoc i wsparcie prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów w zakresie kreacji filmowych. Do najpopularniejszych modeli wśród naszych klientów zaliczają się również kamery Sony PXW-FX9, PXW-FS7 MK II oraz BlackMagis Ursa MIni Pro 4,6k G2 EF/PL. Dobór odpowiedniej kamery możesz powierzyć naszym specjalistom, którzy zbadają Twoje potrzeby i wybiorą sprzęt spełniający Twoje wymogi i oczekiwania.

Idealny wybór dla sektora biznesowego

Wypożyczalnia kamer cyfrowych to miejsce, które skrojone jest na miarę potrzeb klienta biznesowego. W naszej pracy może się zdarzyć, że potrzebujemy profesjonalnego sprzętu do stworzenia nagrania reklamówki lub nagle potrzebujemy sprzętu awaryjnego, ponieważ nasz odmówił posłuszeństwa. Wówczas z pomocą przychodzi bardzo wygodny wynajem kamer, dzięki któremu firma nie musi ponosić dużego kosztu zakupu sprzętu i może skorzystać z tańszej opcji wynajmu go na konkretne dni zdjęciowe. Bardzo często okazuje się, że dni takie mogą być dosłownie kilka dni w roku i w skali rocznej inwestycji, wynajem zdecydowanie bardziej się opłaca.

Oferta dla klienta indywidualnego

Oczywiście wypożyczalnia kamer Panda Rent to również szeroka oferta dla klienta indywidualnego. Nie każdy z nas posiada w domu profesjonalny sprzęt, a przychodzą sytuacje, gdy warto niektóre chwile uwiecznić na nagraniach. Urodziny dziecka, Święta lub inne wyjątkowe chwile, na przykład Komunia Święta, to doskonała okazja do tego, by zadbać o wysokiej jakości nagrania. To również wyjątkowa pamiątka, którą można dystrybuować dalej wśród gości i rodziny. Z pomocą w takich chwilach może przyjść Wam wynajem kamer. Warszawa i okolice to zasięg naszej oferty, a biuro naszej firmy mieści się przy ulicy Dominikańskiej.

Wynajem profesjonalnej kamery się opłaca

Warszawa jest miejscem dla licznych produkcji filmowych. Wynajem kamer w tym mieście jest bardzo popularną usługa, z której możecie korzystać między innymi w naszej ofercie. Na każdym etapie współpracy wspieramy Was naszym doświadczeniem i wiedzą, dzięki czemu ułatwiamy Wam osiągnięcie Waszych celów prywatnych i biznesowych. Ostatecznie wynajem profesjonalnego sprzętu do nagrywania się po prostu opłaca i bardzo szybko się o tym przekonacie, po sprawdzeniu oferty Panda Rent w tej kategorii.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem maila order@panda-rent.pl. W wiadomości należy wskazać sprzęt oraz termin jakim jesteś zainteresowany/a. W odpowiedzi otrzymasz wycenę oraz potwierdzenie dostępności zestawu.

Czy podczas wynajmu konieczne jest wpłacenie kaucji?

W odpowiedzi na rezerwację prosimy o kilka szczegółów, które pomogą nam zidentyfikować klienta. Jeżeli klient przechodzi przez proces weryfikacji pomyślnie - nie pobieramy żadnej kaucji.

Czy dowozicie sprzęt?

Usługa dowiezienia sprzętu na plan zdjęciowy jest dodatkowo płatna, wyceniamy ją zależnie od projektu.

Skąd mogę odebrać sprzęt?

Wydania oraz odbiory odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Dominikańska 42 w Warszawie.

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT?

Oczywiście, zgodnie z informacją na stronie podane kwoty za dzień wynajmu są cenami netto, jesteśmy płatnikami VAT. Więc do każdego wynajmu klient może otrzymać fakturę VAT wysyłaną pod wskazany adres mailowy.

Czy posiadacie system szkieł Nikona?

Niestety, ze względu na zbyt małe zainteresowanie, byliśmy zmuszeni pozbyć się z oferty Nikonowskich szkieł.