Wypożyczalnia statywów, gimbali

Wypożyczalnia stabilizacji do sprzętu filmowego i fotograficznego – Panda Rent Warszawa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu!

Stabilizacja

Skład zestawu: Gimbal Ronin 2, kufer transportowy, 2x Ronin 2 Power Hub, akcesoria montażowe kamery, kontroler zdalny, 4x Akumulator (TB50) i ładowarki, paczka przewodów do kamer filmowych, 2x Uchwyt monitora/akcesoriów, montaż i przedłużki szyn 15mm.

DJI Ronin 2

Cena: 500 zł / dzień

Skład zestawu: Przedłużone ramiona, Trzyosiowy gimbal DJI Ronin, Walizka transportowa, 2x Bateria + ładowarka, Pilot

DJI Ronin

Cena: 350 zł / dzień

Skład zestawu: Trzyosiowy gimbal Ronin-M, Walizka transportowa, 2x Bateria + ładowarka, Mount monitora, Przedłużki ramion, Pilot

DJI Ronin-M

Cena: 250 zł / dzień

Skład zestawu: Gimbal DJI Ronin RS2, Walizka transportowa, Bateria + ładowarka, follow focus, transmiter obrazu, okablowanie.

DJI Ronin RS2

Cena: 250 zł / dzień

Skład zestawu: Trzyosiowy gimbal jednoręczny Zhiyun Crane 2, Walizka transportowa, Baterie + ładowarka, Dedykowany mechaniczny Follow Focus (+50 zł), Opcjonalny podwójny uchwyt

Zhiyun Crane 2

Cena: 150 zł / dzień

Skład zestawu: Gimbal DJI Ronin-S, Walizka transportowa, Baterie + ładowarka, Opcjonalny podwójny uchwyt

DJI Ronin S

Cena: 200 zł / dzień

Skład zestawu: Easyrig Camera Support 2.5, Udźwig około 9 kg

Easyrig 2,5

Cena: 200 zł / dzień

Skład zestawu: System Serene, Udźwig 8-18kg

Easyrig zamiennik 8-18kg + Serene

Cena: 250 zł / dzień

Skład zestawu: Głowica Sachtler FSB 8 + nogi z rozpórką, Max wysokość 164cm, Udźwig do 10 KG

Statyw Sachtler FSB 8

Cena: 100 zł / dzień

Skład zestawu: Głowica Sachtler Ace + nogi, Max wysokość 169cm, Udźwig do 4 KG

Statyw Sachtler Ace

Cena: 50 zł / dzień

Skład zestawu: karbonowy statyw V20S CF GS 100mm (max udźwig 25kg), głowica, futerał.

Camgear V20S CF GS

Cena: 150 zł / dzień

Skład zestawu: Slider Slidekamera HSK-5 1m, Głowica, Prosty silnik HDN-2 + pilot, Silnik krokowy HKN-1 (+50 zł), Dwa statywy (+100 zł)

Slider Slidekamera HSK-5 1m

Cena: 100 zł / dzień

Skład zestawu: Kran kamerowy Slidekamera HKR-1 1,5m, Statyw, Głowica, Obciążniki

Kran kamerowy Slidekamera HKR-1 1,5m

Cena: 220 zł / dzień

Skład zestawu: Slider Slidekamera HSK-5 1,5m, Głowica, Prosty silnik HDN-2 + pilot, Silnik krokowy HKN-1 (+50 zł), Dwa statywy (+100 zł)

Slider Slidekamera HSK-5 1,5m

Cena: 150 zł / dzień

Skład zestawu: Rig SHAPE, Szybkozłączka manfrotto

Uchwyt naramienny Shape

Cena: 100 zł / dzień

Skład zestawu: Steadycam Glidecam HD-2000 lub HD-4000, Szybkozłączka manfrotto 501, Opcjonalnie kamizelka z podwójnym ramieniem (+ 50 zł)

Glidecam HD2000 / HD4000

Cena: 100 zł / dzień

Wypożyczalnia statywów

Wypożyczania statywów Panda Rent to miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Was profesjonalną ofertę sprzętu, który pomoże Wam w stabilizacji obrazu podczas kręcenia filmów lub robienia zdjęć. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że stabilizacja obrazu to jeden z czynników, który decyduje o końcowym sukcesie nagrań i efekcie pracy. Nie można tego bagatelizować, dlatego w ofercie wynajmu możecie skorzystać u nas z dedykowanego sprzętu, który został przygotowany z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach. Szeroki wybór statywów i różnych zestawów pomaga skompletować sprzęt dla najbardziej wymagającej ekipy.

Wynajem profesjonalnych gimbali

Nasze usługi cechują profesjonalizm oraz najwyższa jakość, dlatego w Wasze ręce oddajemy sprzęt, który również możemy określić tymi słowami. Statywy i stabilizatory do wynajmu w ofercie Panda Rent są wielokrotnie testowane w praktyce przez doświadczonych specjalistów, dzięki czemu jesteśmy pewni Waszej satysfakcji. W ofercie znajdziecie między innymi całe zestawy statywów DJI Ronin, które nakładane są na plecy operatora lub jego ramiona i gwarantują stabilizację obrazu nawet w dynamicznych kreacjach. W ofercie posiadamy również sprzęt takich producentów jak Zhiyun, Glidecam, Easyrig, Sachtler, Camgear, Shape oraz statywy typu Slide. W związku z tym możecie sami wybrać, czy potrzebujecie statywu nakładanego na plecy operatora, stabilnego statywu na nogach, opcji ręcznej, naramiennej, czy też popularnych slide’ów, które poruszają się na dedykowanych szynach. Każdy z tych sprzętów gwarantuje wysoką jakość pracy i jest przystosowany do aktualnych wymagań producentów.

Sprzęt dla zawodowców

Bez dwóch nasz wynajem statywów dedykowany jest prawdziwym zawodowcom. Nasz sprzęt pomoże Wam przygotować się na nagrania, zarówno w studiu oraz w warunkach zewnętrznych. Sprzęt z wypożyczalni Panda Rent może być wykorzystywany jako wiodący sprzęt do pracy lub jako uzupełnienie posiadanego zestawu. Opcja wynajmu sprawia, że bardzo często korzystają z tego profesjonaliści, którzy w miarę potrzeb chcą zróżnicować modele statywów używane w danej produkcji. To wygodne i dużo tańsze rozwiązanie, niż każdorazowy zakup nowego sprzętu.

Oferta dla pasjonatów

Stabilizatory obrazu i profesjonalne statywy czy gimbale z naszej oferty z powodzeniem mogą być wykorzystywane również przez pasjonatów i amatorów. Bardzo szybko poczujecie różnicę w tworzeniu materiałów, a ich jakość znacznie zyska dzięki wykorzystaniu tego profesjonalnego sprzętu. Statywy doskonale sprawdzają się w trakcie nagrywania imprez rodzinnych, czy wyjątkowych chwil w życiu naszych bliskich. Nasza oferta pod kątem potrzeb amatorów również jest bardzo bogata, dlatego warto ją sprawdzić. Wypożyczalnia statywów Warszawa Panda Rent to miejsce, w którym pomożemy Ci w optymalnym wyborze sprzętu dopasowanego do Twoich potrzeb i preferencji. Służymy naszym doświadczeniem i wskazówkami, dzięki którym wejdziesz na jeszcze wyższy poziom produkcji filmowej i stworzysz materiały, do których chętnie będziesz wracał przez lata. Nasz zespół jest po to, by Ci w tym pomóc.