Wypożyczalnia statywów, gimbali

Wypożyczalnia stabilizacji do sprzętu filmowego i fotograficznego – Panda Rent Warszawa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu!

Stabilizacja

Skład zestawu: Gimbal Ronin 2, kufer transportowy, 2x Ronin 2 Power Hub, akcesoria montażowe kamery, kontroler zdalny, 4x Akumulator (TB50) i ładowarki, paczka przewodów do kamer filmowych, 2x Uchwyt monitora/akcesoriów, montaż i przedłużki szyn 15mm.

DJI Ronin 2

Cena: 500 zł / dzień

Skład zestawu: Gimbal DJI Ronin RS3 PRO, Walizka transportowa, Bateria + ładowarka, follow focus, transmiter obrazu, okablowanie.

Ronin RS3 PRO

Cena: 250 zł / dzień

Skład zestawu: Gimbal DJI Ronin RS2, Walizka transportowa, Bateria + ładowarka, follow focus, transmiter obrazu, okablowanie.

DJI Ronin RS2

Cena: 200 zł / dzień

Skład zestawu: Trzyosiowy gimbal jednoręczny Zhiyun Crane 2, Walizka transportowa, Baterie + ładowarka, Dedykowany mechaniczny Follow Focus (+50 zł), Opcjonalny podwójny uchwyt

Zhiyun Crane 2

Cena: 150 zł / dzień

Skład zestawu: Głowica Sachtler FSB 8 + nogi z rozpórką, Max wysokość 164cm, Udźwig do 10 KG

Statyw Sachtler FSB 8

Cena: 100 zł / dzień

Skład zestawu: Głowica Sachtler Ace + nogi, Max wysokość 169cm, Udźwig do 4 KG

Statyw Sachtler Ace

Cena: 50 zł / dzień

Skład zestawu: karbonowy statyw V20S CF GS 100mm (max udźwig 25kg), głowica, futerał.

Camgear V20S CF GS

Cena: 150 zł / dzień

Skład zestawu: Slider Slidekamera HSK-5 1m, Głowica, Prosty silnik HDN-2 + pilot, Silnik krokowy HKN-1 (+50 zł), Dwa statywy (+100 zł)

Slider Slidekamera HSK-5 1m

Cena: 100 zł / dzień

Skład zestawu: Kran kamerowy Slidekamera HKR-1 1,5m, Statyw, Głowica, Obciążniki

Kran kamerowy Slidekamera HKR-1 1,5m

Cena: 220 zł / dzień

Skład zestawu: Slider Slidekamera HSK-5 1,5m, Głowica, Prosty silnik HDN-2 + pilot, Silnik krokowy HKN-1 (+50 zł), Dwa statywy (+100 zł)

Slider Slidekamera HSK-5 1,5m

Cena: 150 zł / dzień

Skład zestawu: Rig SHAPE, Szybkozłączka manfrotto

Uchwyt naramienny Shape

Cena: 100 zł / dzień

Skład zestawu: Steadycam Glidecam HD-2000 lub HD-4000, Szybkozłączka manfrotto 501, Opcjonalnie kamizelka z podwójnym ramieniem (+ 50 zł)

Glidecam HD2000 / HD4000

Cena: 100 zł / dzień

Skład zestawu: System Serene, Udźwig 8-18kg

Easyrig zamiennik 8-18kg + Serene

Cena: 250 zł / dzień

Wypożyczalnia statywów

Wypożyczania statywów Panda Rent to miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Was profesjonalną ofertę sprzętu, który pomoże Wam w stabilizacji obrazu podczas kręcenia filmów lub robienia zdjęć. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że stabilizacja obrazu to jeden z czynników, który decyduje o końcowym sukcesie nagrań i efekcie pracy. Nie można tego bagatelizować, dlatego w ofercie wynajmu możecie skorzystać u nas z dedykowanego sprzętu, który został przygotowany z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach. Szeroki wybór statywów i różnych zestawów pomaga skompletować sprzęt dla najbardziej wymagającej ekipy.

Wynajem profesjonalnych gimbali

Nasze usługi cechują profesjonalizm oraz najwyższa jakość, dlatego w Wasze ręce oddajemy sprzęt, który również możemy określić tymi słowami. Statywy i stabilizatory do wynajmu w ofercie Panda Rent są wielokrotnie testowane w praktyce przez doświadczonych specjalistów, dzięki czemu jesteśmy pewni Waszej satysfakcji. W ofercie znajdziecie między innymi całe zestawy statywów DJI Ronin, które nakładane są na plecy operatora lub jego ramiona i gwarantują stabilizację obrazu nawet w dynamicznych kreacjach. W ofercie posiadamy również sprzęt takich producentów jak Zhiyun, Glidecam, Easyrig, Sachtler, Camgear, Shape oraz statywy typu Slide. W związku z tym możecie sami wybrać, czy potrzebujecie statywu nakładanego na plecy operatora, stabilnego statywu na nogach, opcji ręcznej, naramiennej, czy też popularnych slide’ów, które poruszają się na dedykowanych szynach. Każdy z tych sprzętów gwarantuje wysoką jakość pracy i jest przystosowany do aktualnych wymagań producentów.

Sprzęt dla zawodowców

Bez dwóch nasz wynajem statywów dedykowany jest prawdziwym zawodowcom. Nasz sprzęt pomoże Wam przygotować się na nagrania, zarówno w studiu oraz w warunkach zewnętrznych. Sprzęt z wypożyczalni Panda Rent może być wykorzystywany jako wiodący sprzęt do pracy lub jako uzupełnienie posiadanego zestawu. Opcja wynajmu sprawia, że bardzo często korzystają z tego profesjonaliści, którzy w miarę potrzeb chcą zróżnicować modele statywów używane w danej produkcji. To wygodne i dużo tańsze rozwiązanie, niż każdorazowy zakup nowego sprzętu.

Oferta dla pasjonatów

Stabilizatory obrazu i profesjonalne statywy czy gimbale z naszej oferty z powodzeniem mogą być wykorzystywane również przez pasjonatów i amatorów. Bardzo szybko poczujecie różnicę w tworzeniu materiałów, a ich jakość znacznie zyska dzięki wykorzystaniu tego profesjonalnego sprzętu. Statywy doskonale sprawdzają się w trakcie nagrywania imprez rodzinnych, czy wyjątkowych chwil w życiu naszych bliskich. Nasza oferta pod kątem potrzeb amatorów również jest bardzo bogata, dlatego warto ją sprawdzić. Wypożyczalnia statywów Warszawa Panda Rent to miejsce, w którym pomożemy Ci w optymalnym wyborze sprzętu dopasowanego do Twoich potrzeb i preferencji. Służymy naszym doświadczeniem i wskazówkami, dzięki którym wejdziesz na jeszcze wyższy poziom produkcji filmowej i stworzysz materiały, do których chętnie będziesz wracał przez lata. Nasz zespół jest po to, by Ci w tym pomóc.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem maila order@panda-rent.pl. W wiadomości należy wskazać sprzęt oraz termin jakim jesteś zainteresowany/a. W odpowiedzi otrzymasz wycenę oraz potwierdzenie dostępności zestawu.

Czy podczas wynajmu konieczne jest wpłacenie kaucji?

W odpowiedzi na rezerwację prosimy o kilka szczegółów, które pomogą nam zidentyfikować klienta. Jeżeli klient przechodzi przez proces weryfikacji pomyślnie - nie pobieramy żadnej kaucji.

Czy dowozicie sprzęt?

Usługa dowiezienia sprzętu na plan zdjęciowy jest dodatkowo płatna, wyceniamy ją zależnie od projektu.

Skąd mogę odebrać sprzęt?

Wydania oraz odbiory odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Dominikańska 42 w Warszawie.

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT?

Oczywiście, zgodnie z informacją na stronie podane kwoty za dzień wynajmu są cenami netto, jesteśmy płatnikami VAT. Więc do każdego wynajmu klient może otrzymać fakturę VAT wysyłaną pod wskazany adres mailowy.

Czy posiadacie system szkieł Nikona?

Niestety, ze względu na zbyt małe zainteresowanie, byliśmy zmuszeni pozbyć się z oferty Nikonowskich szkieł.