Wypożyczalnia sprzętu audio

Wypożyczalnia sprzętu dźwiękowego dla branży filmowej to miejsce, w którym wynajmiesz i wypożyczysz
profesjonalne akcesoria dźwiękowe oraz nagłośnienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu!

Dźwięk

Skład zestawu: Mikser Zoom f8n, torba, karta pamięci SD 32 gb.

Zoom f8n

Cena: 150 zł / dzień

Skład zestawu: mikrofon Rode NTG 4+, kable Jack-XLR, XLR-XLR, dodatkowo osłona przeciwiwetrzna Blimp oraz tyczka Rode (+50 PLN)

Rode NTG-4+

Cena: 50 zł / dzień

Skład zestawu: Rejestrator Roland R26, Karta pamięci 8 GB, Kabel XLR, Baterie

Roland R26

Cena: 80 zł / dzień

Skład zestawu: Rejestrator Zoom H6, Karta pamięci 8gb, Baterie, Case

Zoom H6

Cena: 100 zł / dzień

Skład zestawu: Rejestrator Zoom H4n, Karta pamięci 8gb, Baterie, Case

Zoom H4n

Cena: 50 zł / dzień

Skład zestawu: Mikroporty (odbiornik + nadajnik), Mikrofon  krawatowy, Kable Jack-XLR, XLR-XLR

Mikroport Sennheiser G3

Cena: 50 zł / dzień

Skład zestawu: Mikrofon kierunkowy, Gąbka przeciwwiatrowa, Bateria

SeElectronics ProMic Laser

Cena: 50 zł / dzień

Wypożyczalnia sprzętu audio do produkcji filmowych

Wypożyczalnia sprzętu audio Panda Rent powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań w zakresie dźwięku. Jako specjaliści wiemy, jak ważna jest wysoka jakość dźwięku w trakcie nagrań lub organizowanych wydarzeń, dlatego oferujemy wam starannie dobrany sprzęt, który najpierw dokładnie przetestowaliśmy we własnym zakresie. Dzięki temu możecie zdecydować się na wypożyczenie sprzętu audio, który doskonale sprawdzi się w codziennej pracy i pozwoli Wam sporo zaoszczędzić. To się naprawdę opłaca.

Najwyższa jakość dźwięku i komfort pracy

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które szukają złotego środka w zakresie nagrywania dźwięku. O jakości i powodzeniu dnia zdjęciowego bardzo często decydują detale, o które musicie zadbać. Z naszą pomocą będzie to jeszcze prostsze, ponieważ w Wasze ręce oddajemy najwyższej jakości sprzęt, w tym między innymi zestawy mikrofonów zbierających dźwięk marki Rode NTG oraz rejestratory dźwięku od takich producentów jak Roland, czy Zoom. W naszej ofercie znajdziecie również zestawy mikroportów z mikrofonami krawatowymi oraz mikrofony dwukierunkowe. To profesjonalny sprzęt, który zapewnia komfort pracy prawdziwym zawodowcom. Wypożyczalnia sprzętu audio do studio nagraniowych to oferta skrojona na miarę wymagających klientów.

W jakich warunkach sprawdzi się nasz sprzęt?

Sprzęt do nagrywania dźwięku od Panda Rent sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach. Profesjonalne rozwiązania dedykowane są zarówno użytkowaniu na świeżym powietrzu oraz w zamkniętym studio, a wybór danego modelu zależy tylko od Waszych potrzeb i wymagań, również w zakresie parametrów technicznych. Wynajem sprzętu audio to sprawdzony sposób na skompletowanie zestawu sprzętu do nagrań reklamówek, seriali, czy też filmów. Sprawdzi się zarówno jako główne narzędzie pracy profesjonalistów oraz opcja awaryjna, którą zawsze warto mieć w zapasie. Wysoka jakość sprzętu i staranna obsługa specjalistów Panda Rent sprawiają, że bez trudu wynajmiesz sprzęt, którego poszukujesz.

Rozwiązanie również dla amatorów

Wbrew pozorom skorzystanie z usługi wynajem sprzętu audio Warszawa to również opcja dedykowana amatorom. Profesjonalny sprzęt do zbierania i rejestrowania dźwięku sprawi, że nagrania z rodzinnych uroczystości będą naprawdę wysokiej jakości. Sprzęt jest prosty w obsłudze i nie wymaga zaawansowanej wiedzy technologicznej, dlatego bez trudu poradzą sobie z nim również amatorzy. Skorzystanie z oferty wypożyczalni Panda Rent sprawi, że znacznie zwiększy się komfort Waszej pracy, a pamiątki, które w ten sposób przygotujecie, będą jeszcze większej wartości.

Profesjonalna obsługa na każdym kroku

W Panda Rent cenimy sobie profesjonalizm, dlatego na każdym kroku dbamy o zadowolenie naszych klientów. To sprawia, że wspieramy Was w wyborze odpowiedniego sprzętu do nagrywania dźwięku, który będzie skrojony na miarę Waszych potrzeb oraz możliwości finansowych. Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych specjalistów pomagają w uniknięciu pomyłek i wyborze sprzętu szytego na miarę, co jest podstawą satysfakcji zarówno wśród profesjonalistów oraz amatorów. Jeżeli macie jakieś wątpliwości to również służymy swoją radą i przydatnymi wskazówkami.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem maila order@panda-rent.pl. W wiadomości należy wskazać sprzęt oraz termin jakim jesteś zainteresowany/a. W odpowiedzi otrzymasz wycenę oraz potwierdzenie dostępności zestawu.

Czy podczas wynajmu konieczne jest wpłacenie kaucji?

W odpowiedzi na rezerwację prosimy o kilka szczegółów, które pomogą nam zidentyfikować klienta. Jeżeli klient przechodzi przez proces weryfikacji pomyślnie - nie pobieramy żadnej kaucji.

Czy dowozicie sprzęt?

Usługa dowiezienia sprzętu na plan zdjęciowy jest dodatkowo płatna, wyceniamy ją zależnie od projektu.

Skąd mogę odebrać sprzęt?

Wydania oraz odbiory odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Dominikańska 42 w Warszawie.

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT?

Oczywiście, zgodnie z informacją na stronie podane kwoty za dzień wynajmu są cenami netto, jesteśmy płatnikami VAT. Więc do każdego wynajmu klient może otrzymać fakturę VAT wysyłaną pod wskazany adres mailowy.

Czy posiadacie system szkieł Nikona?

Niestety, ze względu na zbyt małe zainteresowanie, byliśmy zmuszeni pozbyć się z oferty Nikonowskich szkieł.