Wynajem oświetlenia filmowego – Warszawa

Wypożyczalnia oświetlenia filmowego Panda Rent Warszawa to miejsce, którego szukasz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu!

Światło

Skład zestawu: Lampa, Okablowanie, Statyw

Lampa HMI 2500W

Cena: 300 zł / dzień

Skład zestawu: Lampa, Okablowanie, Statyw

Lampa HMI 1200W

Cena: 200 zł / dzień

Skład zestawu: Lampa, Okablowanie, Statyw

Lampa HMI 575

Cena: 150 zł / dzień

Skład zestawu: Elastyczny panel LED Menik, Mocowanie na statyw, Plaster miodu / softbox, Zasilacz (możliwość zasilania z vlocka), Statyw

Menik CB68A / CB102A

Cena: 100 zł / dzień

Skład zestawu: Lampa Diva-Lite 31 LED DMX, Okablowanie, Statyw

Kinoflo Diva-Lite 31 LED DMX

Cena: 200 zł / dzień

Skład zestawu: lampa, zasilacz (możliwość zasilania z vlocka), statyw, soft box 90cm (+50 PLN)

Lishuai Led Bi-Color 300X

Cena: 150 zł / dzień

Skład zestawu: 2 x DLH1x150S Softlight, 2 x HTP150S, 2 x DT24-1 zasilacz/ściemniacz 150W/24V, 1 x DSBSXS Minisoftbox, 3 x DLHM4-300 głowice oświetleniowe z wbudowanym transformatorem i ściemniaczem, filtry efektowe, 5 x DST statywów Dedolight, Torba

Dedolight Kit SPS-5

Cena: 250 zł / dzień

Skład zestawu: Panel LED 60cm (średnica), Zasilacz (możliwość zasilania z vlocka), Statyw

Panel LED Victorsoft Bi-Color

Cena: 150 zł / dzień

Skład zestawu: Lampa, Okablowanie, Statyw

Lampa żarowa 1000w

Cena: 100 zł / dzień

Skład zestawu: Panel LED 30×30, Zasilacz (możliwość zasilania z vlocka), Statyw

Panel LED

Cena: 100 zł / dzień

Wynajem oświetlenia filmowego

Oświetlenie filmowe to jeden z aspektów, który bezpośrednio wpływa na jakość produkcji filmowej. To coś, o co powinni zadbać nie tylko profesjonaliści, ale również pasjonaci, którzy tworzą materiały na własny użytek. W wypożyczalni sprzętu oświetleniowego Panda Rent przygotowaliśmy dla Was profesjonalną ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Doskonale wiemy jak ważne w produkcji filmowej są detale, dlatego w Wasze ręce w naszej wypożyczalni sprzętu oddajemy starannie dobrany sprzęt, który posiada wysokie parametry techniczne. Oferta naszego wynajmy pomaga Wam w skompletowaniu sprzętu oraz nie generuje dużych kosztów jego zakupu.

Starannie dobrany sprzęt i najwyższa jakość

Jako profesjonaliści przykładamy duże znaczenie do szczegółów. Niuanse mają znaczenie i potwierdzi to każda osoba, która miała do czniania z nagrywaniem materiałów wideo. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy profesjonalny i starannie przetestowany sprzęt, który sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach produkcji. Oferujemy wam wysokiej jakości oświetlenie filmowe. Warszawa to miejsce, w którym mamy biuro i pomożemy Wam dokonać najlepszego wyboru. W naszym katalogu sprzętu na wynajem znajdziecie między innymi lampy HMI o rożnej mocy, produkty marki Kinoflo, lampy żarowe oraz zestawy profesjonalnego sprzętu oświetleniowego od Dedolight. W codziennej pracy mogą być przydatne również panele LED z wypożyczalni Panda Rent.

Rozwiązania dla prawdziwych zawodowców

Profesjonalne oświetlenie filmowe to podstawa dobrej jakości materiałów i doskonale o tym wie, każdy profesjonalista. Przygotowaliśmy najwyższej jakości akcesoria dla prawdziwych profesjonalistów, dzięki którym wyposażą swój plan zdjęciowy lub studio na sesję. Atutem skorzystania z opcji wypożyczenia jest możliwość swobodnej konfiguracji sprzętu i dopasowania go do swoich potrzeb, bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych. Jeżeli interesuje Was oświetlenie filmowe wynajem, cennik znajdziecie na naszej stronie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które wypożyczają sprzęt na dzień oraz tych, które potrzebują wsparcie w dłuższym okresie.

Oferta na miarę potrzeb pasjonatów

Korzystanie z profesjonalnego sprzętu filmowego potrafi całkowicie odmienić naszą pracę. Sprzęt ten dedykowany jest również prawdziwym pasjonatom i amatorom, którzy pragną, by ich prace były jeszcze lepszej jakości. Oświetlenie filmowe LED można wynająć również na uroczystości rodzinne, gdzie możecie zaaranżować mini studio i stworzyć niezapomniane pamiątki, które następnie rozdać wśród uczestników. Starannie dobrane i ustawione oświetlenie filmowe pozwoli Wam wyeksponować to, co w Waszych kreacjach filmowych i zdjęciowych najważniejsze. Sprzęt ten z powodzeniem mogą obsługiwać amatorzy.

Wsparcie profesjonalistów

Mnogość wyboru i duża liczba lamp w naszej ofercie sprawia, że z pewnością każdy z Was dobierze rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb. Dodatkowo gwarantujemy Wam wsparcie prawdziwych profesjonalistów w zakresie produkcji filmowej i fotograficznej, którzy na każdym kroku pomogą Wam dobrać sprzętu, którego potrzebujecie. W ten sposób dużo łatwiej będzie podjąć Wam finalną decyzje, a nasze specjalistyczne porady wpłyną korzystnie na efekt Waszych prac. Jeżeli interesuje Was oświetlenie filmowe wynajem, Warszawa to miejsce gdzie mamy biuro i chętnie pokażemy Wam nasze możliwości.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem maila order@panda-rent.pl. W wiadomości należy wskazać sprzęt oraz termin jakim jesteś zainteresowany/a. W odpowiedzi otrzymasz wycenę oraz potwierdzenie dostępności zestawu.

Czy podczas wynajmu konieczne jest wpłacenie kaucji?

W odpowiedzi na rezerwację prosimy o kilka szczegółów, które pomogą nam zidentyfikować klienta. Jeżeli klient przechodzi przez proces weryfikacji pomyślnie - nie pobieramy żadnej kaucji.

Czy dowozicie sprzęt?

Usługa dowiezienia sprzętu na plan zdjęciowy jest dodatkowo płatna, wyceniamy ją zależnie od projektu.

Skąd mogę odebrać sprzęt?

Wydania oraz odbiory odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Dominikańska 42 w Warszawie.

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT?

Oczywiście, zgodnie z informacją na stronie podane kwoty za dzień wynajmu są cenami netto, jesteśmy płatnikami VAT. Więc do każdego wynajmu klient może otrzymać fakturę VAT wysyłaną pod wskazany adres mailowy.

Czy posiadacie system szkieł Nikona?

Niestety, ze względu na zbyt małe zainteresowanie, byliśmy zmuszeni pozbyć się z oferty Nikonowskich szkieł.